Podsumowanie Pearl Monitor firmy Pylon Audio

Pylon Audio kolejny raz postanowił zaskoczyć swoich klientów wyjątkową jakością oraz nowoczesną technologią wykonania sprzętu audio. Okazuje się, że podstawą sukcesu jest przede wszystkim pomysł, realizacja dalszych etapów przychodzi z mniejszym trudem. Jak się niejednokrotnie przekonaliśmy pomysłów firmie nie brakuje, czego najświeższym dowodem jest zestaw głośnikowy Pearl Monitor. Na początku warto wspomnieć kilka słów na temat wyglądu głośników. Obudowy głośnikowe wykonane są w starym stylu, co perfekcyjnie oddaje klimat zamierzchłych już czasów. Ma to swój niewątpliwy urok, a także przekłada się na cenę zestawu. Producent postawił na jakość i precyzyjnie dopracowane brzmienie, co tłumnie podkreślają krytycy po pierwszych odsłuchach. Pearl Monitor zbiera same pozytywne recenzje. Zwraca się głównie uwagę na harmonię brzmienia, a jakość odsłuchu porównuje się do sprzętu wysokiej klasy z górnej półki cenowej. Producenci konsekwentnie podążają za ideą, jaką na początku ustalili – zbliżyć klientów niską ceną sprzętu audio, który nie będzie przy tym tracił na wartości.

Nazwa głośników doskonale oddaje ich charakter. To prawdziwe perły, pod ubogą osłoną, kryje się istne cudo. Przyzwyczailiśmy się już, że zestawy głośnikowe Pylon Audio mają zwyczaj reprezentować wyższą półkę cenową, niż tę, do której przynależą, lecz nie sądziliśmy, że ten efekt będzie się wciąż rozwijał.  Dzięki temu wrażeniu, głośniki zasługują na miano uniwersalności i nie pretendują do rangi najlepszych, równocześnie skromnie przekraczając wszelkie oczekiwania.

This entry was posted in Bez kategorii and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>